Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Karton Stand Art, kuruluşundan bugüne kadar başarıyla uyguladığı kalite, fiyat ve zaman kombinasyonu ile ürettiği karton stand ve reklam ekipmanlarını;

Temel ilkesi müşteri memnuniyeti ile birlikte ülke sektöründeki en iddialı kuruluşlarından biri olma yolunda hızla adımlar atmaktadır.

Ambalaj sektöründeki genç ve donanımlı firmamız; sektördeki ihtiyaç doğrultusunda markalara düşük maliyetleri ön görerek pratik ve dayanıklı karton standlar üretmektedir.

Memnuniyet Politikası

PRATİK + DAYANIRLIK + MALİYET + ZAMAN
Temel unsurlar dikkate alınarak satış-teşhir ihtiyaçlarına çözüm buluyoruz. Ürettiğimiz karton stand ve Ekipmanlar en az 180 gün* kullanılırlık garantisi altındadır.

Atölyemizin tüm deneyim ve olanaklarını sizlere hizmete dönüştürmekten mutluluk duyacağız. Karton Stand Art

Üretim Parkuru

Karton ve oluklu karton kombinasyonundaki ambalaj kutu ile karton stand – teşhir stand ve display üretiminde söz konusu ofset baskı, sıvama, kesim, montaj, paket, kalite kontrol işlemleriyle nihai ambalaj haline getirilmektedir.

  • Roland Soljet İç-Dış Mekan Dijital Baskı
  • Roland 100x140 5 renk Ofset
  • Laminasyon + Sıvama
  • 105x145 Flatbed Cutter & Pedal
  • Montaj Üniteleri
  • Ve Senelerin Tecrübesi

Karton Stand Art; pratik kurulumlu, demonte sevki kolay, ekonomik karton stand lar, reklam malzemeleri ve kartondan ürünler üretir.

Müşterilerimiz ve Şirketimiz için tasarım ve/veya üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünleri T.C. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası dahilinde yasal olarak işleme koymaktayız. Alıntı, Esinti Olmasın (!) ricasıyla...